• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

VIII GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "Szopka Betlejemska"

Już od ośmiu lat zapraszamy do udziału w Gminnym konkursie "Szopka Betlejemska" ...

Czytaj dalej →

OBCHODY ŚWIĘTA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI 11 listopada

Obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej...

Czytaj dalej →

KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ

W dniu 5 listopada 2021 r. w Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze odbył się Gminny konkurs wokalny Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej ....

Czytaj dalej →

KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ DO UDZIAŁU W KONKURSIE....

Czytaj dalej →

ZAJĘCIA TANECZNE - ZAPRASZAMY:-)

    Zapraszamy dzieci i młodziez na zajęcia taneczne....

Czytaj dalej →

III TURNIEJ SOŁECTW O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY KAŃCZUGA

Śmiechu, rywalizacji i dobrej zabawy nie brakowało w III Turnieju Sołectw o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga Andrzeja Żygadło, imprezie której celem jest integracja mieszkańców Miasta i Gminy Kańczuga, aktywizacja życia społeczno – kulturalnego, współpraca i zacieśnienie więzi pomiędzy Sołectwami a przede wszystkim wspólnie spędzony czas w dobrej atmosferze. Organizatorem Gminnego III Turnieju Sołectw był Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga Andrzej Żygadło, Dyrektor Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze Jan Krupiński oraz Dyrektor Kańczuckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasz Baran.

Turniej odbył się 03 października 2021r. w pięknej scenerii nad Zalewem w Łopuszce Małej. Do Turnieju zgłosiło się 4 Sołectwa z terenu Miasta i Gminy Kańczuga. Sołectwo Łopuszka Wielka, Łopuszka Mała, Krzeczowice i Pantalowice.

Rywalizacje były w formie „na wesoło” i dostarczyły wiele radości i śmiechu zarówno uczestnikom, jak i widzom. Walka do ostatniej konkurencji była bardzo zacięta. Każdej drużynie kibicowali mieszkańcy ich sołectw.

Po podsumowaniu punktowych wyników wszystkich konkurencji sprawnościowych

I Miejsce zdobyło Sołectwo Łopuszka Wielka z sumą 29 punktów

II Miejsce Sołectwo Krzeczowice z sumą 28 punktów

III Miejsce Sołectwo Łopuszka Mała z sumą 27 punktów

Wyróżnienie Sołectwo Pantalowice z sumą punktów 24

Wszystkie Sołectwa otrzymały Nagrody Pieniężne, Dyplomy za udział a Zwycięscy Puchary wręczone przez Sekretarz Miasta i Gminy Kańczuga Panią Teresę Argasińską.

Serdecznie dziękujemy Sołtysom Sołectw i Osiedli za rozpropagowanie Turnieju i zebranie drużyn, wszystkim członkom drużyn za chęć udziału i wspaniałą zabawę, całej społeczności za nieustający doping , dziękujemy sędziom z Kańczuckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kańczudze za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem konkurencji i przestrzeganiem zasad Turnieju i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację turnieju, dzięki którym możliwe było sprawne przeprowadzenie zawodów!

VIDEO RELACJA


Dodano 11:32 04-10-2021 przez OKMiG